(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

pl en

Nasza oferta Schody i tarasy Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne

Pragniemy zaproponować nasze Kamienie Naturalne: Granit i Piaskowiec do zastosowania w formie antypoślizgowych elementów na schody zewnętrzne i tarasy
Marmur: ze względu na swoją twardość, odporność na wysokie temperatury doskonale sprawdza sie jako materiał na obudowy kominków. Płytki podłogowe z Marmuru idealnie przepuszczają ciepło przy ogrzewaniu podłogowym. Wykonujemy również piękne schody i parapety wewnetrzne z tego materiału. Elementy marmurowe mogą mieć klasyczną, wypolerowaną lub szczotkowaną nieświecącą powierzcznię.
Posiadamy Marmury w ciepłym kremowo-żółtawym i beżowym wybarwieniu z ciekawymi, smugami i żyłkami pochdzące z basenu morza Śródziemnego (Breccia Sadra, Crema Marfil, Giallo Atlantide, Khatmeya, Botticino, Rosso Verona), piękne kieleckie materiały ( Morawica i Bolechowice) oraz ciemne, pięknie użylone Marmury indyjskie (Forest Brown i Forest Green), szlachetne hiszpańskie Marmury (Emperador Dark i Nero Marquina) oraz egzotyczne Traweryny z Iranu, Turcji i Włoch na ściany.

    Granit: oprócz zastosawań wyżej opisanych jest również wykorzystywany na zewnetrzne balkony,  jako posadzka oraz parapety zewnętrzne. Jest bardziej odporny na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, wilgoć, mróz.
Posiadamy piękne indyjskie Granity o ciepłych żółto-rudawych kolorach, a także materiały o chłodniejszych odcieniach szarości i beżu, oraz duży wybór czarych i grafitowych kamieni.

Lokalizacja

Jak do nas trafić?

ul. Zalejowa 32,
26-060 Chęciny

Pokaż mapkę

PROMOCJE

ODPAD Z MARMURU

zobacz opis

DZIKÓWKA Z PIASKOWCA

zobacz opis

Wszystkie

WYRÓŻNIENIA

(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

Copyright © 2011 Przywała stones. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt i wdrożenie techniczne: NET-atak.pl strony internetowe kielce

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.