(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

pl en

Nasza oferta O firmie

Zakład Kamieniarski PRZYWAŁA Stones powstał w 1988 r.


Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z Granitu, Marmuru, Piaskowca, Kwarcu, Łupka. W tym zakresie mamy bardzo duże doświadczenie i, doskonałe możliwości techniczne, nowoczesny park maszynowy i piękny surowiec, który sami selekcjonujemy i importujemy bezpośrednio z wielu regionów świata.

Wyroby nasze znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej jako elementy elewacji, ogrodzenia, schody zewnętrzne antypoślizgowe i wewnętrzne, posadzki, tarasy, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki i inne elementy wyposażenia wnętrz oraz wystroju otoczenia.


Pracownicy firmy tworzą zespół ludzi świetnie rozumiejących potrzeby klientów. Dzięki wyposażeniu ich w nowoczesne stanowiska pracy, sprzęt i maszyny mogą oni w swojej pracy osiągać znakomite rezultaty.Jesteśmy członkiem STAROPOLSKIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO HANDLOWEJ. Firma nasza została wyróżniona kilkoma prestiżowymi nagrodami (NOVATOR, LIDER REGIONU, RZETELNY PRZEDSIĘBIORCA) za profesjonalizm, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i uczciwość w relacjach biznesowych oraz skorzystała z kilku Programów Unijnych modernizując swój park maszynowy i budynki.
NASZE SILNE STRONY:


* Doskonały, wyselekcjonowany surowiec (płyty i bloki kamienne) pozyskiwany bezpośrednio w miejscach skąd pochodzi: Materiał selekcjonujemy i kupujemy bezpośrednio w kopalniach na całym świecie i sami transportujemy kontenerami do naszego zakładu co wpływa na naszą konkurencyjną cenę i doskonałą jakość. Elementy wykonane z naturalnych, twardych kamieni charakteryzują się bardzo dużą trwałością i oryginalnością dzięki niepowtarzalnym wzorom lub odciskom skamieniałych zwierząt.


* Duże stany magazynowe płyt i płytek: Klient odwiedzając naszą firmę ma możliwość obejrzenia, dotknięcia i  wybrania konkretnej płyty z określonego kamienia która mu się podoba i z której wytniemy jego elementy. Jest to niezwykle istotne ponieważ kamień naturalny zmienia się i płyty z których wycinane jest zamówienie mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych próbek.

Wyspecjalizowaliśmy się również w skutecznej współpracy z klientami na odległość: Nasi sprzedawcy wyślą Państwu mailem wyraźne zdjęcia w naturalnych, nie przekłamanych kolorach konkretnych płyt kamiennych oraz małe próbki wycięte z tych samych płyt. Widząc na monitorze zdjęcia płyt kamiennych oraz mając w ręce próbkę tego kamienia łatwo podejmiecie Państwo decyzję i wybierzecie kamień na odległość. Takie, szybkie załatwienie sprawy jest dużym ułatwieniem współpracy i eliminuje niedomówienia dotyczące koloru kamienia.


* Profesjonalna ekspozycja i doświadczona kadra: Zapraszamy do naszego salonu. Materiały prezentujemy w profesjonalnie przygotowanych pomieszczeniach. Klient błyskawicznie i w komfortowych warunkach może się zapoznać z kamieniem naturalnym z naszej oferty, przykładowymi realizacjami, uzyskać szczegółowe informacje na temat potencjalnych możliwości zastosowania poszczególnych materiałów ich montażu i impregnacji od doświadczonych doradców.


* Posiadamy jeden z najnowocześniejszych w Polsce Parków Maszynowych do obróbki kamienia naturalnego zakupiony dzięki m.in. Programom Unijnym: Nasze nowoczesne maszyny pozwalają na uzyskanie doskonałej jakości wykonanych materiałów przy minimalizacji kosztów produkcji, dzięki temu nasi klienci otrzymają najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Specjalne systemy skanowania szablonów i ich obróbki w programie komputerowym w celu są bardzo istotnym wsparciem dla architektów, montażystów, budowlańców a finalnie również dla naszych klientów.


* Doświadczona kadra pracownicza: Nasi pracownicy i montażyści doskonale rozumieją kamień naturalny a wyposażenie ich w odpowiednie urządzenia i maszyny pozwalają na realizację najtrudniejszych projektów szybko i dokładnie.


Projekty ze środków Unii Europejskiej z RPOWŚ

Projekty PO IR Kredyt na innowacje technologiczne


Galeria zdjęć

Lokalizacja

Jak do nas trafić?

ul. Zalejowa 32,
26-060 Chęciny

Pokaż mapkę

(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

Copyright © 2011 Przywała stones. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt i wdrożenie techniczne: NET-atak.pl strony internetowe kielce

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.