(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

pl en

Nasza oferta Blaty kuchenne i łazienkowe Blaty kuchenne

Blaty kuchenne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy blaty kuchenne z granicu, konglomeratów kwarcowych oraz z kwarcytów naturalnych w grubości 2 lub 3cm.

 

 

GRANIT

 

Kuchnia to specyficzne pomieszczenie kojarzące się zwykle z ciepłem domowego ogniska. Zachowując tą równowagę w naszym wnętrzu stosujemy przede wszystkim kamień naturalny, dodając do niego drewno z metalem.
Kamień naturalny stosowany na blaty podkreśla zmysłową gładkość i nadaje elegancję i niepowtarzalny charakter naszemu pomieszczeniu. Dzięki wykonanym z niego blatom nasza wymarzona kuchnia będzie unikalnie piękna i niebywale funkcjonalna. Najwyższa jakość użytych w procesie produkcji materiałów zapewnia wysoką trwałość, wyjątkową odporność na wilgoć, a także łatwe utrzymanie powierzchni w czystości.

Granit jako najtwardszy naturalny materiał o znikomej nasiąkliwości jest odporny na porysowania, wysokie temperatury oraz nie ulega działaniu kwasów. Stosowany jest w kuchni na wyspy i blaty ale również ściany między szafkami i podłogi.

 

KWARC

Czym dla kuchni jest blat kuchenny wie każdy – to podstawowe miejsce pracy przy przygotowywaniu codziennych posiłków. Jest to miejsce, które żyje z domownikami, narażone na intensywną eksploatację, czyli zabrudzenia, uszkodzenia, ścieranie, temperaturę i wilgoć. Utrzymanie w czystości powierzchni, na której przygotowuje się jedzenie, powinno być bezproblemowe – ważna jest tu nie tylko łatwość zmywania, ale także brak pozostających plam i bakterii. Ponadto, ze względu na coraz większy nacisk na wyszukane, zgodne z trendami walory dekoratorskie, ważne jest, by blat odpowiadał nie tylko wymogom komfortu, ale także estetyki. Musi on być materiałem najwyższej jakości, solidnym, doskonale komponującym się z resztą kuchni dzięki odpowiedniemu wzorowi i fakturze. Produktem który spełnia wszystkie powyższe wymagania są nasze blaty wykonane z kwarcu AMMONITE QUARTZ®

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?

ul. Zalejowa 32,
26-060 Chęciny

Pokaż mapkę

PROMOCJE

ODPAD Z MARMURU

zobacz opis

DZIKÓWKA Z PIASKOWCA

zobacz opis

Wszystkie

WYRÓŻNIENIA

(+48 41) 31 51 584

602 731 317

606 133 557

Copyright © 2011 Przywała stones. Wszystkie prawa zastrzeżone.

projekt i wdrożenie techniczne: NET-atak.pl strony internetowe kielce

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.